KONST / Litografier / Färglitografi 12746251
nr 1274 6251
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Blasieholmen. Signerad, numrerad 286/290. Motivet: 35x53 ca
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:40:28
100 kr
150 kr
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist